wtorek, 1 lutego 2011

"Dla imienia Pana naszego Jeszu Pomazańca poświęcili swe życie"

Są różne formy prania mózgu. Większość zaczyna się we wczesnym okresie dzieciństwa i prowadzi do uzależnienia typu, – w jakiej religii się urodziłem w takiej umrę.  Wiele osób pragnie też by ich religia była prawdziwa, wybierają to, co im się podoba. We wszystkich tych przypadkach nawet gdyby Pomazaniec stanął im na drodze i głosił prawdę oni by na nią nie zareagowali pozytywnie. Mam nadzieję, że masz w sobie na tyle mądrości by do takiej grupy nie należeć.

Nie istnieje coś takiego jak prawdziwy kościół. To wymysł mający na celu zniewolić ludzi podobnej iluzji, jedynego wybranego narodu, ulegli żydzi, co doprowadziło ich do odrzucenia a nawet zabicia Pomazańca, na którego niby czekali.  Jest to dokładnie taka sama pułapka, jakiej niektórzy ulęgają w kościele powszechnym i w innych.

Nasz Pan Jeszu powiedział: Zaprawdę, zaprawdę ci mówię: Jeżeli ktoś nie narodzi się ponownie, nie może ujrzeć królestwa Bożego

Chodzi tam o to by pozbyć się starych wierzeń i przyjąć nową naukę. To była w zasadzie ta sama nauka ale ludzi ją tak bardzo wypaczyli że trudno było je ze sobą pogodzić. Podobnie jest dziś z kościołem powszechnym.

Nie ma prawdziwej religii istnieje tylko prawdziwy Bóg który ukrył swoje imię by wywyższyć imię swego syna i istnieje jego Syn którego imię zostało zmienione przez odstępstwo i dziś miliony szczerych ludzi wzywa imię Jezusa zamiast to imię jakie przez anioła Gabriela nadał mu jego niebiański Ojciec czyli Jeszu.

Moim celem jest głosić prawdziwe imię Syna Boga Jeszu Pomazańca i tłumaczyć że w tym imieniu czeka nas odkupienie.

Dzieje 10:43
Wszyscy prorocy świadczą o tym, że każdy, kto w Niego wierzy, przez Jego imię otrzymuje odpuszczenie grzechów.

Nic więc dziwnego, że zły (szatan) zadbał o to by to imię poszło w zapomnienie. Jednak my dziś dostaliśmy zrozumienie tego faktu i mamy obowiązek poświęcić się dla tego imienia.

Dzieje 15:26
(25) postanowiliśmy jednomyślnie wybrać mężów i wysłać razem z naszymi drogimi: Barnabą i Pawłem, (26) którzy dla imienia Pana naszego Jeszu Pomazańca poświęcili swe życie.
________________________
krzysztof król - napisz do mnie
Zapraszam na stronę Świadkowie Jehowy poznają prawdę

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz