niedziela, 20 września 2020

Największe kłamstwo Wielkiej Nierządnicy

 Ponieważ lekarze mają inteligencję prawdziwą, więc mogą zbierać informacje z różnych źródeł, weryfikować je, i podejmować całkowicie samodzielne decyzje (niewielu to robi), więc z tego powodu Nierządnica chce ich zastąpić robotami. Nazywa ich sztuczną inteligencją, ale są to zwykłe roboty, które mogą działać tylko według zakreślonych im procedur, bez możliwości samodzielnego analizowania. 

Samodzielnie myślący lekarze są dla Nierządnicy problemem, bo kiedy odkrywają nieprawidłowości, robi się wokół nich głośno. Czasem nie wystarczy pozbawić ich prawa do wykonywania zawodu, więc się niektórych eliminuje fizycznie, ale to wszystko powoduje luki w systemie, zwiększone koszty i ryzyko nagłośnienia. Nierządnica postanowiła zatrudnić do swojej pracy roboty, ale by nie kojarzyły się z bezdusznymi maszynami, nazwano je sztuczną inteligencją. 

A wszystko to by nas zniewolić, stworzyć system bez luk. 

Tymczasem monopol farmacjonizmu na opiekę zdrowotną jest szkodliwy dla ludzkości. Oddanie całkowitej władzy farmacji prowadzi do destrukcyjnych działań, bo władza psuje a władza absolutna psuje wyjątkowo mocno. W ten sposób system, który miał nam pomagać może z dnia na dzień stać się systemem eliminacji (co już widzimy) i pozostanie bez karny, ponieważ nie ma go z czym i kim porównać. Uczynienie farmacji sędzią we własnej sprawie to największy kretynizm naszych czasów. Zawsze będą mogli twierdzić, że lepszych rozwiązań nie ma, a kto twierdzi inaczej, jest oszołomem. 

WHO straszy nas, że zabraknie ludzi do pracy w obozach nazywanych szpitalami i zachęca naukowców do pracy nad systemem mogącym zastąpić ludzi. Gdy w nazistowskich obozach pracy brakowało wartowników, to braki wypełniono drutem kolczastym podłączonym do prądu. Takie urządzenie nigdy nie wahało się czy zabić człowieka próbującego ucieczki w przeciwieństwie do prawdziwych strażników, którzy miewali etyczne zastrzeżenia. podobnie dziś robot nie zawaha się przed żadną terapią nawet zabójczą, gdy trzeba będzie dbać o procedury medyczne.   

Większość ludzi żyje w błogiej nieświadomości, co się dzieje i w jakim kierunku zmierza farmacja. Mało kto wie, że jej sponsorzy skupieni na szczycie władzy korporacjonizmu, finansowali takie zbrodnicze ruchy społeczne jak komunizm i faszyzm, a kiedy te systemy się skompromitowały (pomimo wspaniałych obietnic) zaczęli pracować nad kolejnym izmem, który by pozwolił zwiększyć zyski kosztem narodów, które w ich oczach są tylko bydłem rzeźnym ewentualnie dojnym. 

Ekologizm i farmacjonizm to dzieci tej samej matki, Wielkiej Nierządnicy, która manipuluje władcami świata, jakby sama była co najmniej królową. Pandemizm to najnowsza metoda walki z ludzkością, sposób na jej podbicie i zniewolenie. Czym dla nazistów był blitzkrieg tym dla farmacjonizmu jest pandeizm. 

Organizacja, która rządzi innymi rządami.

Niewiasta, którą zobaczyłeś, jest miastem wielkim, posiadającym władzę nad królami ziemi. 

 Obj. 17:18 

Grupa wpływowych choć anonimowych decydentów powołała do życia organizacje które rządzą państwami i narodami. ONZ ma pod sobą dużo mniejszych organizacji, a każda narzuca swoją wolę państwom na całym świecie.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Organizacje_wyspecjalizowane_ONZ

Przykładowo tak wygląda mapa wpływów Międzynarodowego Funduszu Walutowego.A tak wygląda mapa wpływów WHO, która to organizacja zaplanowała i przeprowadziła akcje bezobjawowej pandemii.Państwa mają mały wpływ na ONZ, a ONZ robi co chce.

Państwa biją się i kłócą między sobą, ale wszystkie posłusznie wykonują polecenia przedstawicieli Wielkiej Nierządnicy. Farmacja jest częścią zwiedzenia narodów. 

Żadnego światła już u ciebie nie będzie widać, ani nie będzie słychać radosnego głosu pana młodego i panny młodej, ponieważ twoi przedsiębiorcy byli wielce wpływowi na tej ziemi, a także dlatego, że swoją farmacją zwiodłaś wszystkie narody.  

Objawienie 18:23 

Nie odwrócą się od farmacji.

A pozostali ludzie, którzy nie zostali zabici przez te ciosy, nie odwrócili się od dzieł swoich rąk, nie zmienili sposobu myślenia, tak by nie wielbić demonów ani wizerunków złotych, srebrnych, spiżowych, kamiennych, drewnianych, które nie mogą ani widzieć, ani słyszeć, ani chodzić. I nie odwrócili się od swoich morderstw, swojej farmacji, swojej niemoralności i swoich kradzieży. 

Objawienie 9:20,21 

Kara za farmację.

Tym zaś tchórzliwym, niewierzącym, plugawiącym (się) oraz zabójcom, rozpustnikom, farmakologom, bałwochwalcom i wszystkim kłamcom, wyznaczony jest udział w jeziorze gorejącym ogniem i siarką. To jest śmierć druga. 

Objawienie 21:8

Na zewnątrz są psy, farmakolodzy, rozpustnicy, zabójcy, bałwochwalcy i każdy lubiący i żyjący w kłamstwie.  

Objawienie 22:15 

Ludzie stojący za farmacją czczą węża, dlatego jest on w ich symbolu, który wcale nie nawiązuje do Chrystusa, ani do opisanego w księdze Mojżeszowej, tylko do ich starego kultu, do którego wrócili.

On to usunął wyżyny, potrzaskał stele, wyciął aszery i potłukł węża miedzianego, którego sporządził Mojżesz, ponieważ aż do tego czasu Izraelici składali mu ofiary kadzielne  nazywając go Nechusztan. 

2 Królewska 18:4

Tak samo gwiazda Dawida jest faktycznie ich starym kultem pogańskim, którym Iszrael parał się wcześniej. 

Ale Bóg odwrócił się od nich i dozwolił, że czcili wojsko niebiańskie, jak napisano w księdze proroków: Czy składaliście Mi ofiary i dary na pustyni przez lat czterdzieści, domu Iszraela?Obnosiliście raczej namiot Molocha i gwiazdę bożka Remfana, wyobrażenia, które zrobiliście, aby im cześć oddawać. Przesiedlę was za to poza Babilon.  

Dzieje 7: 42,43 

Nie znaczy to, ze Bóg potępia działania służące naszemu zdrowiu. Przykładem uzdrowiciela jest ewangelista Łukasz.

Pozdrawia was Łukasz, umiłowany uzdrowiciel, także i Demas. 

Kolosan 4:14 

Biblia oprócz słowa uzdrawiać używa także słowo terapia.

Środkiem jego ulicy i z tej i z tamtej strony rzeki — drzewo życia, dające dwanaście owoców, każdego miesiąca wydające swój owoc, a liście drzewa służące do terapii narodów. 

Objawienie 22:2 

Nie pokładajmy ufności w ludziach ani w ich organizacjach. Tylko Pan nasz Jeszu jest nasza nadzieją i naszym Zbawicielem. 

2 komentarze:

  1. Dzień dobry,
    Brakuje mi na stronie informacji, z jakiego stanowiska Pan pisze (i mówi gdyż słuchałam kilku wykładów na YT); czy jest Pan w konkretnej denominacji chrześcijańskiej, czy ma Pan jakieś wykształcenie teologiczne? Być może nie moge znaleźc zakładki "O mnie".
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dlaczego, zostały zamienione słowa czary, wróżby na farmację. W żadnym tłumaczeniu Biblii tj. Warszawskiej, Tysiąclecia i Gdańskiej nie pada słowo farmacja a w tej pada. Proszę o rzetelną informację ponieważ wygląda to na naciąganie tekstów Biblii pod własne potrzeby dot. narracji tego art.

    OdpowiedzUsuń