środa, 1 grudnia 2010

Religia czy droga?

Szukasz „prawdziwej religii” czy więzi z Bogiem?

W Biblii nie ma takiego określenia jak „religia prawdziwa” to jest kolejny wymysł szatańskiego świata. Poszukiwanie „prawdziwej religii” to ślepa droga, kanał, w który wpuszcza nas przeciwnik Boga. Jak długo będziesz szukał „prawdziwej religii” tak długo będziesz daleko od prawdziwego Boga. To są dwie zupełnie różne drogi?

Mateusza 7: (13) Wchodźcie przez ciasną bramę. Bo szeroka jest brama i przestronna ta droga, która prowadzi do zguby, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. (14) Jakże ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia, a mało jest takich, którzy ją znajdują.

Nasz sposób służenia Bogu można przyrównać do kroczenia drogą. Nie można tego robić w sposób bierny a jednocześnie jest to bardzo indywidualna czynność. Każdy w innym momencie swego życia wchodzi na tą drogę.

Religia jest definiowana, jako wiara plus ceremonie kultu Boga. Tymczasem my całym naszym życiem mu służymy, dlatego można powiedzieć, że kiedy idziemy przez nasze życie to jednocześnie idziemy drogą Boga.

Pierwsi uczniowie Jeszu Pomazańca właśnie tak rozumieli swoją wiarę.

Jutro podam wersety biblijne, które poświadczają, że nasza wiara to jest kroczenie drogą.

krzysztof król - napisz do mnie
Zapraszam na stronę SuperFakty.info

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz