wtorek, 30 listopada 2010

Każdego dnia starannie badaj Pismo Święte

Na naszej stronie SuperFakty.info umieściłem sondę a w niej poprosiłem o wybranie zdania, które najlepiej oddaje twoją opinię na temat tego, co Towarzystwo Strażnica podaje, jako „pokarm” duchowy.

Co uważasz za słuszne?
1. Wierzę Towarzystwu Strażnica bezgranicznie
2. Sprawdzam wszystko czy ma potwierdzenie w Biblii
3. Wierzę, że Towarzystwo Strażnica całkowicie błądzi

Z początku przewagę miała odpowiedzi - Wierzę, że Towarzystwo Strażnica całkowicie błądzi.
Jednak od pewnego czasu doszło do zmiany i na czele jest odpowiedź - Wierzę Towarzystwu Strażnica bezgranicznie.

Taka zmiana świadczyłaby o tym, że większa liczba osób ślepo wierzących Towarzystwu Strażnica zaczęła odwiedzać naszą stronę. Byłoby to jednak dziwne gdyż fanatyzm trzymałby ich od naszej strony z daleka.  Nie wykluczam, więc że być może wpływ na tą zmianę miała tylko 1 osoba. Ponieważ można było oddać głos 1 raz na 24 godziny, więc ktoś mógł kierują się fanatyzmem codziennie wchodzić na stronę po to tylko by głosować na jedno i to samo zdanie.

Jeśli tak było to nie tylko byłby to przykład zakłamania tej pojedynczej osoby, ale co gorsza byłoby to złe świadectwo dla samych świadków Jehowy. Każdy wnikliwy badacz Biblii wie, że prawidłowa odpowiedź brzmi - Sprawdzam wszystko czy ma potwierdzenie w Biblii.

Tylko taka odpowiedź byłaby zgodna z tym, czego Bóg od nas oczekuje.

Dzieje 17: (11) Ci zaś byli szlachetniej usposobieni niż tamci w tesalonice, bo przyjęli słowo z największą gotowością umysłu, każdego dnia starannie badając Pisma, czy tak się rzeczy mają.

krzysztof król - napisz do mnie
Zapraszam na stronę SuperFakty.info

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz