niedziela, 5 stycznia 2014

Biblijne ostrzeżenie przed komunizmem

Bóg w swej mądrości przewidział dużo złych pomysłów, jakie ludzie niegodziwi mogą chcieć wdrażać w życie. Jednym z takich obłędnych pomysłów jest komunizm. Ta koszmarna utopia wyrosła z socjalizmu podobnie jak niemiecki nazizm i od początku była wrogo nastawiana do wszystkiego, co opiera się na naturalnym porządku. Komunistyczna ideologia była tak przedstawiona by zwieść ludzi prostych obietnicami lepszego życia. Dziś już wiemy, że była to najbardziej krwiożerczy pomysł, jaki ludzie kiedykolwiek wprowadzali w czyn. Nawet straszne czasy niewolnictwa były niczym przy rządach socjalistów, którzy zaprowadzali komunizm, czyli równość pod pretekstem wspólnego dobra.

Wiemy już dziś, że zabijano ludzi nie za przewinienia, lecz tylko, dlatego że byli ludźmi, czyli istotami myślącymi. Im ktoś był inteligentniejszy tym miał większą szanse, że zostanie zamordowany, jako element niemożliwy do zniewolenia. Były przydziały na mordowanie ludzie i co niektórzy komuniści prosili o zwiększenie przydziałów by mogli więcej ludzi wymordować.

W pierwszej kolejności należało wymordować tych, co byli posiadaczami i ludźmi wykształconymi. Bóg ostrzegł nas przed takimi ludźmi już prawie 3000 lat wcześniej. Oto fragment księgi przysłów według polskiego przekładu Septuaginty.

Przysłów 1:10-14
Niech cię, synu, nie sprowadzą na błędną drogę ludzie bezbożni;
Nie gódź się, gdy wołać cię będą, mówiąc:
„Chodź z nami, weź udział w przelewie krwi,
Bez żadnej racji pochowamy w ziemi człowieka sprawiedliwego.
Pochłońmy go jak Hades, żywcem,
usuńmy z kraju pamięć o nim.
Zagarnijmy jego cenną własność,
napełnijmy łupami nasze domostwa.
Dorzuć swą działkę do naszych,
przyjmijmy wszyscy wspólną sakwę,
niech jeden będzie nas trzos”.Mam nadzieję, że bez trudu dostrzegasz w tym opisie główne elementy pojawiające się we wszelkich rewolucjach poczynając od francuskiej a na komunistycznych mordach kończąc.

Rewolucje charakteryzują się:

- Błędną drogą, czyli zboczeniem ze starej drogi stąd określenie „zboczeniec” odnosi się do ludzi wybierających nową drogą, która według biblijnych rad jest „błędna”, czyli głupia, szkodliwa i nieprowadząca do zamierzonego celu.

Niech cię, synu, nie sprowadzą na błędną drogę…

- Bezbożnością, dzięki odrzuceniu Boga mogą sami robić, co chcą, sami ustalają, co jest dobre a co złe i odmawiają ponoszenia odpowiedzialności za swe zbrodnie.

…ludzie bezbożni

- Nawoływaniem do współudziału. Wszelkie ruchy rewolucyjne opierają się na zwodzeniu wielkich mas ludzkich przez oszczercze kłamstwa i fałszywe obietnice.

Nie gódź się, gdy wołać cię będą mówiąc: „Chodź z nami, weź udział

- Przelewem krwi. Ogrom zbrodni rewolucyjnych jest tak wielki, że trudno uzasadnić go zdrowym rozumem. Możemy mówić o całkowitym braku opanowania, czyli o niepohamowanym przelewie krwi. Tylko w XX wieku socjaliści (komunizm i nazizm) wymordowali więcej ludzi niż zginęło ich we wszystkich wojnach poprzedniego tysiąclecia. W poprzednich wiekach tylko mordy humanistów francuskich (komuna paryska) były porównywalne w swej okrutności i bezmyślności, ale oni także zaliczają się do komunistów, przed którym ostrzegał nas Salomon w swojej księdze Przysłów.

… w przelewie krwi

- Bezprawiem. Komuniści ustanawiali własne prawa będące na przekór wszystkiemu, co było sprawiedliwością. W pierwszym etapie mordów komunistycznych nie trzeba było innego uzasadnienia dla zbrodni poza chęcią mordów a w drugim etapie stwarzano pozory legalności ustanawiając prawa, które były kpiną ze sprawiedliwości.

Bez żadnej racji pochowamy w ziemi człowieka sprawiedliwego. Pochłońmy go jak Hades, żywcem”.

- Fałszowaniem historii. Komuniści są znani z fałszowanie historii w taki sposób by oczernić tych, których zabili a wybielić tych, którzy zabijali. Nie jest też żadna tajemnica gdyż często się do tego przyznawali, że ich celem jest wymazać pamięć po bohaterach sprzeciwiających się ich ideologii.

Usuńmy z kraju pamięć o nim

- Zachłannością. Prawdziwych celem wszelkich rewolucji była wrogość wobec Boga i pragnienie władzy całkowitej nad życiem poddanych, ale także nad ich majątkiem, ponieważ rewolucje służą jedynie zmianie własności. Grabież cudzej własności to jeden z głównych celów komunizmu.

Zagarnijmy jego cenną własność, napełnijmy łupami nasze domostwa.

- Komunizmem, czyli wspólnotą posiadania. Stąd bierze się nazwa komunizm, że teoretycznie nikt nic nie ma, bo wszystko ma być wspólne.

Dorzuć swą działkę do naszych, Przyjmijmy wszyscy wspólną sakwę, Niech jeden będzie nas trzos”.

Zobaczmy, co dalej Salomon napisał o komunistach i o tym jaki jest ich koniec.

Przysłów 1:15
Nie idź z nimi ich drogą,
Powstrzymaj swe stopy od wejścia na ich ścieżki.
Ich bowiem nogi dążą do nieszczęścia,
prędkie są na drodze do przelewu krwi.
Nie bez celu zastawia się sieci na ptactwo pierzaste.
Uczestnicy mordu na własną szkodę złem napełniają swe skarbce;
nędzny jest koniec ludzi nieprawych.
Taki sam jest kres dróg wszystkich sprawców nieprawości,
niszczą bowiem swe życie bezbożnością.


Pismo radzi nam byśmy nie szli drogą ateistycznych (bezbożnych) komunistów. Ostrzega, że ich koniec jest taki sam jak ich zbrodnie. Być może słyszałeś powiedzenie, że „rewolucja zjada własne dzieci”. Nie wiem, kto współcześnie pierwszy wypowiedział tą prawdę, ale wiem, że Bóg ostrzegał nas przed tym już prawie 3000 lat wcześniej właśnie w tym fragmencie, który powyżej zacytowałem.

Biblia tysiąclecia końcowe słowa tłumaczy bardziej dosadnie:

Przysłów 1:18,19
Na własną krew raczej czyhają, czatują na swoje życie, bo taki jest los chciwych zysku: zabiera on własne ich życie.

Czy jest ktoś wstanie zaprzeczyć tym słowom?

Każdy, kto choć troszeczkę zna historię wszelkich rewolucji wie, że Pismo Święte mówi prawdę. Drogi ateistów (ludzi bezbożnych) zawsze prowadzą do nieszczęścia.
_____________________
krzysztof sługa pomazańcowy