niedziela, 25 września 2016

Proroctwa na dziś


Używając słowa dziś, mam na myśli bardzo bliski nam czas, to co dzieje się teraz i to co stanie się niebawem, zanim obecnie żyjący umrą. Kluczowe proroctwa na czas końca rozgrywają się wokół Bestii czyli fałszywego Izraelu. Państwo to będzie rosło w siłę aż spełnią się słowa z Objawienia:

„Tu trzeba zrozumienia, o mający mądrość! Siedem głów to jest siedem gór tam, gdzie siedzi na nich Niewiasta. I siedmiu jest królów: pięciu upadło, jeden istnieje, inny jeszcze nie przyszedł, a kiedy przyjdzie, ma na krótko pozostać.” Objawienie 17:9,10

Widzimy że proroctwo to spełnia się na bardzo długim czasie. Szósta potęgą był Rzym, którego władza rozciągała się aż do początku XX wieku gdy jego spadkobiercy (Niemcy i Turcja) stracili władzę na rzecz nowego króla. Nowym mocarstwem światowym okazała się potęga angloamerykańska, którą zakulisowo steruje Wielka Nierządnica. Ta ostatnia część proroctwa spełnia się w naszych oczach. Aktualnie największą potęgą są Stany Zjednoczone współpracujące Wielką Brytanią. 

Podczas istnienia siódmej potęgi światowej na arenę międzynarodową wróciła Bestia, czyli fałszywy Izrael (1948r.). Siódma potęga nadal jeszcze rządzi ale czytamy o niej „kiedy przyjdzie, ma na krótko pozostać”. Skoro proroctwo zapowiada, że ma być krótko u władzy to niebawem musi nastąpić jej koniec. Niebawem, bo za 2 lata, minie 100 lat istnienia 7Potęgi światowej. W dziejach świata to krótki okres, ale minione 98 lat istnienia sugeruje że już jej czas dobiega końca. Wypatrujemy więc momentu gdy pojawi się nowe mocarstwo światowe i Jan o nim pisze:

„A Bestia, która była i nie ma jej, i ona jest ósmym, a jest spośród siedmiu i zdąża na zagładę.” Objawienie 17: 11

Żyjemy w czasach gdy ma pojawić się 8Potęga, która będzie jednocześnie ostatnią ludzką siłą rządząca na Ziemi. Nie będzie to jednak siła tak wielka jak wcześniejsze mocarstwa światowe, dlatego proroctwo zapowiada równoległą władzę 10 innych państw:

„A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu jest królów, którzy władzy królewskiej jeszcze nie objęli, lecz wezmą władzę jakby królowie na jedną godzinę wraz z Bestią.” Objawienie 17:12

Liczba 10 może być dosłowna, ale raczej wydaje się być symboliczna. W symbolice biblijnej może oznaczać pełnię, co w tym przypadku może oznaczać wszystkie niezależne państwa ziemskie. Na czym więc miałaby polegać potęga 8króla skoro istniałyby państwa niezależne? Odpowiedzi udziela kolejny werset:

„Ci mają jeden zamysł, a potęgę i władzę swą dają oni Bestii.” Objawienie 17:13

Politycy z różnych państw i narodów dobrowolnie na swego lidera obiorą fałszywy Izrael (Bestię). To są wydarzenia które aktualnie zmierzą do finału. Państwo żydowskie położone w Palestynie z roku na rok zdobywa coraz większe poparcie wszystkich polityków światowych. Każdy kto wypowiada się krytycznie wobec Bestii jest skutecznie eliminowany z polityki. Ostatnie mocarstwo nie musi więc zdobywać świata militarnie, gdyż państwa światowe dobrowolnie poddadzą się fałszywemu Izraelowi. 

Nie wiemy w jaki sposób angloamerykańska potęga straci swoją władzę nad światem. Nie wiemy czy upadnie do rangi jednego z 10 królestw, czy może jeszcze niżej. Bo choć wiemy że kolejną potęgą będzie fałszywy Izrael, to nie wiemy, jak do tego dojdzie. Proroctwo nic nam nie mówi o upadku USA. Mówi nam jednak o upadku Wielkiej Nierządnicy, która zakulisowo rządzi angloamerykańską siłą militarną. Możliwe więc że upadek 7Potęgi będzie miał związek z upadkiem Babilonu Wielkiego. Czytamy bowiem:

„A dziesięć rogów, które widziałeś, i Bestia - ci nienawidzić będą Nierządnicy i sprawią, że będzie spustoszona i naga, i będą jedli jej ciało, i spalą ją ogniem.”

Możliwe że właśnie to wydarzenie będzie początkiem potęgi państwa żydowskiego, bo proroctwo zapowiada że właśnie przy tej okazji 10 państw odda swoją władzę Bestii. 

„Bóg natchnął ich serca, aby wykonali Jego zamysł, i to jeden zamysł wykonali - i dali Bestii królewską swą władzę, aż Boże słowa się spełnią.” Objawienie 17:17

Mamy bardzo wyraźnie zarysowane wydarzenia, których spełnienia oczekujemy. Ma upaść Babilon Wielki (Wielka Nierządnica), czyli sekta żydowskich kabalistów, aktualnie sterująca podażą pieniądza światowego (FED). Czekamy też na wyraźną dominację fałszywego Izraela jako ostatniej potęgi światowej w miejsce USA. Bardzo możliwe że te dwa wydarzenia to będzie w praktyce jedno i to samo. Możliwe że finansowy upadek ekonomii opartej o amerykańskiego dolara, będzie zarówno upadkiem 7Potęgi jak i Wielkiego Babilonu.

Spełnienie się tych proroctw będzie dla nas wyjątkowo silnym sygnałem, że zbliża się koniec wszystkich systemów politycznych. Jednak dopiero od tych wydarzeń zacznie się spełniać cała masa innych proroctw. Mnóstwo rożnych proroctw wypełni się w bardzo krótkim czasie, bo prawdopodobnie w 3 i pół roku. Tyle bowiem czasu przeznaczono na władzę dla Bestii. 

„A dano jej usta mówiące wielkie rzeczy i bluźnierstwa, i dano jej możność przetrwania czterdziestu dwu miesięcy.” Objawienie 13:5

Proroctwa, które się spełnią w tym krótkim czasie, postaram się omówić w kolejnym temacie zatytułowanym „Proroctwa na jutro”.

___________________ 
krzysztof pomazańcowy

11 komentarzy:

 1. To jest hipoteza czy prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisałem na ten temat dużo, Zachęcam do sprawdzenia faktów.

   Usuń
  2. Uważam że faktem będzie dla mnie wygrana Clinton która osłabi pozycję USA na arenie międzynarodowej. To znowu wzmocni pozycję polityczną Izraela który zajmie miejsce lidera w kierowaniu światem.

   Usuń
  3. Jeśli myślisz, że ma znaczenie kto wygra wybory w USA to znaczy, że ulegasz złudzeniu.

   Usuń
  4. Może i ulegam ale nie biorę tego sobie do serca. Dlatego złudzenie nie jest w stanie mnie wprowadzić w błąd. Bóg powiedział jak będzie się działo a my mamy być czujni. Więc jestem tylko czujny rozważając różne opcje i warianty.

   Usuń
  5. Rozumiem, ale zasada jest taka że nikt kogo Wielka Nierządnica nie zatwierdzi nie zostanie prezydentem, a gdyby jakimś cudem do tego doszło to zostałby zabity. Dlatego uważam, że to bez znaczenia kto wygra w USA. Ja bym wypatrywał różnic między tym czego cą żydzi z USA a czego pragną ci z Palestyny.

   Usuń
  6. Zgadzam się że Wielka Nierządnica zatwierdza nominacje na urząd prezydencki. Dlatego myślę że wybierze Clinton może dlatego że lubi ona robić ludziom niespodzianki a kobiety jeszcze na tym urzędzie nie było. Diabeł jest z natury kreatywny i lubi wprowadzać rzeczy nowe. Zawsze to co nowe jest atrakcyjne choć nie zawsze bezpieczne. Jeśli jest jakaś różnica w poglądach Żydów z USA i Palestyny to zapewne zostanie ona zniwelowana przez diabła i dojdą do wspólnego porozumienia. Jedną z mocy Bestii jest umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji. Żyjemy w ciekawych i trudnych czasach. A to co najciekawsze i najstraszniejsze ma dopiero nadejść. Patrząc na świat czuję że oglądam prawdziwy horror.

   Usuń
 2. Piszący artykuł jest odważnym człowiekiem nazywając aktualnie istniejący Izrael fałszywym Izraelem. To jest naród wybrany, odrzucił mesjasza, nie postępuje zgodnie z wolą Boga ale to nie znaczy że jest fałszywy. Na przestrzeni historii tego kraju wielokrotnie odwracał się od Boga i idąc tym tokiem myślenia w każdy z tych wypadków można by powiedzieć że jest fałszywy. Bóg go oczyści i "tylko garstka" pozostanie, ale to jest ten sam Izrael który był na poćżatku.

  OdpowiedzUsuń
 3. To nie jest ten sam Izrael, wiedzą o tym żydzi. Dzisiejsze państwo żydowskie, które każe się nazywać Izraelem składa się głównie z prozelitów czyli pogan, którzy przeszli na odstępczy judaizm. W dodatku są bardzo wrogo nastawieni na żydów sefardyjskich, którzy też są piątą wodą po kisielu, ale jednak znacznie im bliżej do genetycznych hebrajczyków. W państwie żydowskim położonym w Palestynie rządzą aszkenazyjczycy, a sefardyjczycy są kuszim (czarnuchy) czyli ludźmi gorszej kategorii według rasizmu jaki tam panuje. Niedowiarkom polecam książki napisane przez autorów żydowskich: Trzynaste plemię ( Arthur Koestler), Pożegnanie z Izraelem, cierniem Bliskiego Wschodu (Jack Bernstein)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam przyjaciółkę izraelke, upiera się ,że żydzi to nie izraelici. Mówi ,że żydzi to całe zło, homo,porno itp. Itd.sama uciekła z Izraela do USA, gdzie ja poznałam. Inna rzeczą jest co twierdzi, ze w Izraelu jest garstka Izraelczyków i martwi się o swoją rodzinę, gdyż Izrael zamieszkuje bojówka. Nie wiem co to za ludzie, ale możliwe ze dlatego wiele żydów czy Izraelitow wraca np do Polski. Kto ich tam wsadził , te bojówki wojskowych ??? Może Ci z FEDu ??? Przecież oni sponxorowali Hitlera. Coś tu się dzieje na pewno.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, to co piszesz potwierdza treść książek Jacka Bernsteina, który także uciekł z Państwa Żydowskiego bojąc się o swoje życie, ale i tak go zabili. To link do jednej z jego książek https://palestyna.wordpress.com/2011/04/19/jack-bernstein-pozegnanie-z-izraelem-cierniem-bliskiego-wschodu/

   Usuń