niedziela, 29 czerwca 2014

Jak pomóc świadkom Jehowy? - można już zamawiać

Przedpremierowe zamówienie książki „Jak pomóc świadkom Jehowy poznać prawdę?

Ta prawda, którą mają poznać świadkowie Jehowy to przede wszystkim fakt, że ich religia całkowicie mija się z tym, co uczył Chrystus i jego uczniowie. Oddaje Ci czytelniku do dyspozycji 200 stron bardzo mocnych argumentów, które już pomogły niektórym świadkom Jehowy wyrwać się z sideł Strażnicy.

Książkę tą wydaję własnym nakładem sił, umiejętności i finansów, więc robię to na małą skalę. Nakład będzie bardzo mocno ograniczony. Pierwszeństwo w zakupie książki będą miały osoby, które wciągu 2 dni, czyli do wtorku (1 lipca) zamówią i dokonają przedpłaty.

Ponieważ nie jestem wstanie sfinansować dużego nakładu, więc wydrukuję tyle książek ile zamówicie dokonując przedpłaty plus 40 sztuk, które jestem wstanie sam opłacić. We wtorek wieczorem zrobię podsumowanie i w środę dam książkę do druku. Powinna być gotowa w ciągu 7 dni roboczych.

Osoby, które nabędą ją dokonując przedpłaty (do wtorku) płacą, 20 pkt. barterowych, co równa się 20 zł Koszt przesyłki na terenie Polski jest już w tej cenie wliczony. Osoby, które kupią w późniejszym czasie będą musiały dopłacić za przesyłkę. Zamawiając teraz na przedpłatę pomagacie mi w zebraniu pieniędzy po to by wydrukować więcej książek, ale oczywiście jest to całkowicie dobrowolne. Jednak liczę na Twoją pomoc i życzliwość. Nie chodzi tylko o to bym wiedział ile książek chcecie, ale bym miał pieniądze na większy nakład.

Podaje link do strony gdzie możesz dokonać zamówienia:
http://bartersi.pl/pp/51

Nie przejmuj się że tam zamiast złotówek cena jest w pkt.,

bo to jest dokładnie to samo 1 pkt. = 1 zł.

Płatność jest automatyczna przez system Przelewy24.pl.


Serwis Bartersi.pl wymaga rejestracji, ale może być minimalna, czyli podajesz: email, login i jakieś hasło.
________________
krzysztof pomazańcowy sługa