poniedziałek, 13 listopada 2017

Potęgę i władzę swą dają oni Bestii – spełniające się proroctwa


A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu jest królów, którzy władzy królewskiej jeszcze nie objęli, lecz wezmą władzę jakby królowie na jedną godzinę wraz z Bestią. Ci mają jeden zamysł, a potęgę i władzę swą dają oni Bestii. A dziesięć rogów, które widziałeś, i Bestia – ci nienawidzić będą Nierządnicy i sprawią, że będzie spustoszona i naga, i będą jedli jej ciało, i spalą ją ogniem, bo Bóg natchnął ich serca, aby wykonali Jego zamysł, i to jeden zamysł wykonali – i dali Bestii królewską swą władzę, aż Boże słowa się spełnią. 

Objawienie 17:12,13,16,17 

Doniesienia prasowe potwierdzają, że rozpoznanie Bestii jako współczesnego Państwa Żydowskiego położonego w Palestynie jest prawidłowe. Prawie od samego początku inne państwa wspierały swoja siłą Izrael i jego wojny. Poniżej są fragmenty z żydowskiego dziennika haaretz.com. Izrael organizuje ćwiczenia wojskowe pod nazwą Niebieska Flaga. W tym roku swoje samoloty przysłało 8 państw, w tym po raz pierwszy Niemcy. Byli też tam Polacy ze swoimi F16.

Ćwiczenia nie odbywały się przeciw jakiemuś wrogowi konkretnemu, co dziennikarz tłumaczy w taki sposób:

"Sześć z uczestniczących narodów jest członkami NATO, które zwykle posiada ćwiczenia, w których Rosja jest potencjalnym agresorem, ale Izrael jest obecnie koordynatorem rosyjskich sił powietrznych operujących nad Syrią , więc to nie wyglądałoby dobrze.”

Oficjalny powód, dla którego nastąpił zlot obcych samolotów to okazja do zdobycia bezcennego doświadczenia, ale dziennikarz żydowski widzi to inaczej:

„Podczas gdy ekipy powietrzne mówią o uczeniu się od siebie taktycznych doświadczeniach i doktrynach lotnictwa, jasne jest, że ich obecność nie jest tylko po to, aby podnieść swój profesjonalizm. Armie różnych narodów nie prowadzą wspólnych ćwiczeń na wysokim poziomie, bez głębszego związku między tymi krajami.”

Jak zwykle podaje się powód, który dobrze brzmi i będzie spokojnie przyjęci na świecie, ale fakty są takie, że chodzi o możliwość wykorzystania obcych wojsk dla celów Państwa Żydowskiego. Izrael ćwiczy możliwość dowodzenia obcym wojskiem, sprawdza ich umiejętności i urabia oficerów.

„Błękitna Flaga to nie tylko ćwiczenie wojskowe; jest to demonstracja Izraela, że więcej krajów niż kiedykolwiek jest gotowych angażować się w nią publicznie jako strategiczni sojusznicy i odłożyć na bok względy polityczne, takie jak obawy narodów arabskich i kwestia palestyńska. Wraz ze spadkiem wpływu tradycyjnej dyplomacji wzrasta rola dowódców wojskowych w stosunkach międzynarodowych.”
www.haaretz.com

Widzimy więc, że proroctwo o tym, że inne państwa oddają swoja potęgę do dyspozycji Bestii spełnia się, choć to dopiero etap początkowych ćwiczeń. Nic dziwnego, że nie będzie chętnych do walki z tak zabezpieczonym państwem.

Pokłon oddali Smokowi, bo władzę dał Bestii. I Bestii pokłon oddali, mówiąc: «Któż jest podobny do Bestii i któż potrafi rozpocząć z nią walkę?» 
Objawienie 13:4

Proroctwo o trzech aniołach

Potem ujrzałem innego anioła lecącego przez środek nieba, mającego odwieczną Dobrą Nowinę do obwieszczenia wśród tych, którzy siedzą na ziemi, wśród każdego narodu, szczepu, języka i ludu. Wołał on głosem donośnym: «Ulęknijcie się Boga i dajcie Mu chwałę, bo godzina sądu Jego nadeszła. Oddajcie pokłon Temu, co niebo uczynił i ziemię, i morze, i źródła wód!»
Objawienie 14:6,7

Najpierw Poseł (anioł) będzie nadzorował głoszenie Dobrej Nowiny. Zadaj sobie pytanie czy masz w tym udział, czy może dysponujesz innym talentem, z którego musisz się rozliczyć w odpowiednim czasie.


A inny anioł, drugi, przyszedł w ślad mówiąc: «Upadł, upadł wielki Babilon, co winem zapalczywości swego nierządu napoił wszystkie narody!» 

Objawienie 14:8


Kolejny krok to upadek Wielkiej Nierządnicy, który doprowadzi do upadku wielkiego handlu towarami luksusowymi. Tego wydarzenia na pewno nie przegapisz, obniży poziom życia. Upadnie system bankowy oparty na dolarze. Miejsce Wielkiej Nierządnicy zajmie Bestia stając się ósmą i ostatnią potęgą ludzi nieposłusznych Bogu. Trzeci Poseł głosi jej upadek i całkowite zniszczeni ludzi jej ufających.

A inny anioł, trzeci, przyszedł w ślad za nimi, mówiąc donośnym głosem: «Jeśli kto wielbi Bestię, i obraz jej, i bierze sobie jej znamię na czoło lub rękę, ten również będzie pić wino zapalczywości Boga przygotowane, nierozcieńczone, w kielichu Jego gniewu; i będzie katowany ogniem i siarką wobec świętych aniołów i wobec Baranka. 

Objawienie 14:9,10
Po tych wydarzeniach zapanuje na Ziemi Mesjasz ze swoimi wybranymi.

Kiedy spełnią się słowa drugiego Posła?

Już dziś są robione przygotowania do upadku Wielkiej Nierządnicy, która przez zaledwie cztery konsorcja bankowe władza największymi firmami na świecie. Lisa Karpowva pisze na Pravda.ru:

W skrócie, Rezerwę Federalną kontrolują 4 wielkie firmy prywatne: BlackRock, State Street, Vanguard i Fidelity. Firmy te kontrolują politykę monetarną USA (i świata), bez żadnej kontroli czy „demokratycznego” wyboru. Te firmy rozpoczęły i brały udział w obecnym światowym kryzysie ekonomicznym, oraz udało im się nawet bardziej wzbogacić. (…) Nigdy nie pokazuje się nazwisk rodzin kontrolujących „wielką czwórkę”.
Lisa Karpova tłum. Ola Gordon 

Potęga tych firm polega na petrodolarze, czyli na tym, że dolar jest walutą w transakcjach między narodowych, zwłaszcza w handlu ropą. Do tej pory każde państwo, które zapowiedziało odejście od tej waluty było niszczone przez armię USA lub jej najemników. Obecnie powstał bank międzynarodowy w skład którego wchodzą tak potężne państwa Jak Chiny i Rosja, a który głosi oficjalnie, że jego celem jest obalenie dolara. Tym razem przeciwnik Wielkiej Nierządnicy jest na tyle potężny, że jej upadek jest coraz bardziej oczywisty.

Kolejne doniesienie prasowe informuje nas o tym, że są konkretne plany odejścia od dolara.

Międzynarodowa Giełda Energii w Szanghaju zamierza uruchomić rozliczany w juanach rynek kontraktów terminowych na ropę naftową z możliwą wymianą juanów na złoto.

Proroctwa biblijne się spełniają. Zastanów się gdzie jest w tych wydarzeniach Twoje miejsce, jakie jest Twoje zadanie. Czy robisz właściwy użytek z powierzonego Ci talentu? Mateusza 25:14-39____________________
Krzysztof pomazańcowy

2 komentarze:

  1. To są trudne tematy dla wielu ludzi. Często nie mogą wyjść poza ramy telewizora.
    Dlatego uważają te proroctwa za bajki.
    Jednak rzeczywistość geopolityczna potwierdza proroctwa biblijne.

    OdpowiedzUsuń
  2. A czy bestią nie jest galopujący komunizm a nierządnicą Watykan

    OdpowiedzUsuń