niedziela, 28 sierpnia 2016

Religia, pułapka szatana


Z przyjemnością informuję, że brat Mirosław Dobosz, któremu 10 miesięcy temu udzieliłem zanurzenia w imię Jeszu napisał książeczkę pod tytułem „Organizacje religijne, pułapka szatana”. Książka ta zawiera ciekawe myśli w tytułowym temacie. Miałem też przyjemność pomóc bratu Mirkowie w jej wydaniu. Brat Mirek zaskoczył mnie przyjemnie zaangażowaniem w omawiany temat i tym że pisząc o tym samym co ja, potrafił pokazać problem w nowym świetle, dzięki czemu czytałem ją z przyjemnością. 

Brat Mirek postanowił rozpowszechniać tę książeczkę po kosztach, dlatego można ją zamawiać bezpośrednio u niego za jedyne 10 złotych i w tym już jest koszt wysyłki na terenie Polski. Jeśli jesteś zainteresowany, to zadzwoń pod numer 668438779.


Inną radosną informacją są kolejne zanurzenia w imię Jeszu. W tym miesiącu odbyły się dwa zanurzenia. Z tego powodu witamy w gronie braci Łukasza i Tomasza. Niech wam Bóg błogosławi w drodze polegającej na kroczeniu śladami Mistrza Jeszu. 

Końcem tej drogi jest zbawienie, którego wam życzę z całego serca. Brat Tomasz jest też pierwszym sługą Jeszu, któremu nie udzieliłem zanurzenia osobiście. Ciesze się bardzo, że sług Pana naszego Jeszu przybywa i że są to słudzy samodzielni, nie potrzebujący nadzoru nad sobą. Każdy wie na czym polega służba dla Chrystusa i podejmuje się jej ochoczo. 

Chwała Bogu Ojcu i Panu naszemu Jeszu, za liczne powołania do chwały niebiańskiej.
___________________
krzysztof pomazańcowy

2 komentarze:

 1. Witam.
  Też pragnę wyrazić swoją radość widząc wzrost duchowy naszej małej społeczności . Pan nasz Jeszu pozwala nam być użytecznymi w jego ręku, a wszystko ku chwale Jego i Boga Ojca .
  Miło jest słyszeć o radosnej współpracy , czy to w pisaniu czy w zanurzaniu , czy wspieraniu się słowem .
  Oby talenty od Pana ujawniały w nas się obficie . Amen

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie że nabywa braci i sióstr, chwała Panu Bogu i Panu Jeszu!

  OdpowiedzUsuń