wtorek, 20 grudnia 2016

Nie daj się nabrać na falsyfikat


Na niedzielnym spotkaniu (webinar w internecie) mogliśmy usłyszeć wykład pod tytułem „Nie daj się nabrać na falsyfikat”. Wygłosił go Mirosław Dobosz, autor książki „Organizacje religijne, pułapka szatana”. W 2015 roku opuścił on szeregi świadków Jehowy i przyjął zanurzenie w imię Jeszu. Zgłosił chęć przemówienia na temat imienia Pana naszego i Zbawiciela. Ponieważ od kilku lat piszę na temat imienia Jeszu, a także pomagam zrozumieć że imię Jehowa jest błędne i nie ma nic wspólnego z prawdziwym Bogiem, więc miałem problem, z wyobrażeniem sobie, co jeszcze nowego można dodać w tym temacie. Brat Mirosław jednak zaskoczył mnie i jak myślę słuchaczy bardzo ciekawymi przykładami. Warto zastawić się nad nimi, dlatego zapraszam Ciebie czytelniku, do wysłuchania jego wystąpienia.


Osoby zainteresowane książką „Organizacje religijne, pułapka szatana”, mogą ją zamówić bezpośrednio u autora Mirosława Dobosza. Koszt książki z przesyłką to tylko 10 zł. Proszę zamawiać dzwoniąc pod numer 668438779.

Zapraszam na spotkania internetowe w każda niedzielę o godzinie 21. Za tydzień planujemy omówić temat "Kto rządzi światem, a także Polską".


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Powiadom o nowościach